• sakaryaviparac@gmail.com
  • 0535 585 37 37

Ankara Esenboğa Havalimanı Vip Transfer

Sakarya Vip Araç > Ankara Esenboğa Havalimanı Vip Transfer

KOLAY REZERVASYON

Online rezervasyon sistemi kullanarak planınızı oluşturabilirsiniz.

HİZMET POLİTİKAMIZ

Siz değerli müşterilerimize konfor elde edilmesi amacıyla ergonomik tasarımları tercih etmekteyiz.

HIZLI İLETİŞİM

Rezervasyonla ilgili sorularınız için
0546 493 54 54
0542 534 00 54

Ankara Esenboğa Havalimanı Vip Transfer

Türkiye’nin en büyük metropolü olan Ankara’da misafirlerinizin en rahat ve en güvenilir şekilde Ankara Esenboğa hava limanına ulaşması veya alanda karşılanarak gidecekleri adreslere transferleri için Sakarya Vip Araç olarak hep yanınızdayız. Sakarya Vip Araç firması olarak önceliğimiz her zaman müşterilerimizin memnuniyetidir.
Müşteri memnuniyetini kendimize vizyon edinmiş olup bu yolda ilerlemekteyiz. Bütün çalışanlarımız bu doğrultuda hizmet vermeye özen göstermektedirler. Hizmetlerimiz çok yönlü ve istenilen kalitededir. Birçok ihtiyaç için araçlarımız hizmete hazır bulunmaktadır. Bu hizmetler son model araçlarla yapılmaktadır. İşin zamanında yapılması oldukça önemlidir. Birçok müşterimiz önemli toplantılar, seminerler ve konferanslar gibi planlanmış etkinliklere katılmakta olduğu için, burada zamanında yetişmeleri son derece önemlidir. Bunun yanında yine planlanmış geziler de zamanında yetişmek zorunda olunan etkinliklerdendir. Özellikle gidecekleri yere randevulu iseler ve erteleme şansları olmadığı durumlarda zamanında yetişmek istemektedirler. Böyle durumlarda zamanında yetişilmediği için bir müşteriyi birçok zarara uğratabilmektedir.

Ankara Esenboğa Havalimanı Vip Transfer avantajları nelerdir?

Biz de Sakarya Vip Araç firması olarak bu detayı düşünmekte ve müşterilerin böyle sorunlarla karşı karşıya gelmemesi için bütün tedbirleri almaktayız. Sakarya Vip Araç Firması çalışanları olarak müşterilerimizi Ankara’ya geldiklerinde havalimanında deneyimli ve dünya dillerine hakim personelimiz ile birlikte sizin adınıza karşılayarak ilk izlenimin ne kadar önemli olduğunun bilinci içerisinde araçlarına kadar refakat ediyoruz. Daha sonra da kaptanlarımız misafirlerimizin gidecekleri adrese en güvenli şekilde ulaşımlarını sağlamaktadır.

Özel belgeli güler yüzlü araç kaptanlarımız, tüm dünya dillerine sahip tecrübeli personelden oluşmaktadır. Araçlarımız GPRS sistemiyle takip edilmektedir. Dilerseniz misafirlerinizi araç takip sistemimiz sayesinde cep telefonunuzdan dahi anlık olarak takip edebilirsiniz. Araçlarımız tüm karayolları taşımacılık belge ve standartlarına uygun filosuyla transfer hizmeti sunmaktadır. Ankara Havalimanı ve Esenboğa Havalimanına sizin temin ettiğiniz araçlarla uzman personelimiz tarafından 7/24 karşılama hizmeti veriyoruz. Dünyanın neresinde olursanız olun cep telefonunuzdan dahi rezervasyon yapabileceğiniz online rezervasyon sayesinde bize 7/24 rezervasyon yapabilir ve rezervasyonlarınızı takip edebilirsiniz.

  • Profesyonel Eğitimli Şoförler
  • 7/24 Tam Hizmet Taşımacılığı
  • Küresel Ulaşım Ortakları ağı
  • Konforlu Ve Donanımlı Özel Araçlar
  • Sürekli Yenilik ve İyileştirme
  • Birinci Sınıf Müşteri Hizmetleri
hello.