• sakaryaviparac@gmail.com
  • 0535 585 37 37

Bolu Kartalkaya Kayak Mkz. Vip Transfer

Sakarya Vip Araç > Bolu Kartalkaya Kayak Mkz. Vip Transfer

KOLAY REZERVASYON

Online rezervasyon sistemi kullanarak planınızı oluşturabilirsiniz.

HİZMET POLİTİKAMIZ

Siz değerli müşterilerimize konfor elde edilmesi amacıyla ergonomik tasarımları tercih etmekteyiz.

HIZLI İLETİŞİM

Rezervasyonla ilgili sorularınız için
0546 493 54 54
0542 534 00 54

Bolu Kartalkaya Kayak Mkz. Vip Transfer

Köroğlu dağları’nın zirvesinde bulunan kartalkaya kış sezonunun gözde kayak merkezleri arasında yer almaktadır. Batı karadeniz bölgesinde yer alan bolu ili sınırları içerisinde bulunan kartalkaya’da oteller 1900 ila 2000 metre arasındaki yükseklikte yer alır. Zirvenin yüksekliği 2200 metredir. Yerli ve yabancı turistlerin keyif noktası olan kartalkaya hem kış hem de sporlarının başta gelen yerlerinden birisidir. Bolu’ya 38 kilometre Ankara’ya 190 kilometre İstanbul’a 295 kilometre mesafesi sayesinde hafta sonları kayakseverlerin uğrak mekanı kartalkaya standartlara uygun olarak yapılmış pistleri, lüks ve konforlu otelleri sayesinde turizme önemli katkı sağlamaktadır.

Sakarya Vip Transfer’i tercih ederek zahmetsiz, kolay ve ekonomik bir yolculuk yapabilirsiniz. Köklü bir tarihe sahip olması yanında Nefes kesici tabiata öncülük eden bolu göller ile çevrili yemyeşil dağları ile beraber Kartalkaya Kayak Merkezine de öncülük ederek gezilmesi gereken güzellikleri ile turizme katkılar sağlar. Otobüs veya özel aracınız ile seyahat etmek istemeyip bu tarihi ve görülmesi gereken yerleri gezmek ve kayak merkezinde eğlenceli vakitler geçirerek birisine bağlı kalmayıp istediğiniz zaman istediğiniz yere gidip gezmeniz için sizi her türlü zahmetten kurtarıp size hizmet etmek için Sakarya Vip Araç ile istediğiniz zaman istediğiniz saat için randevu oluşturmanız yeterlidir. Kayak merkezine çıkışta buzlu dik yollarda, virajlı ve karla kaplı yolları uzman personelimiz sayesinde geride bırakıp varmak istediğiniz kayak merkezi veya konaklayacağınız otelinize kadar bırakır.

İstediğiniz vakit ve zamanda kartalkaya kayak merkezinden veya otelinizden çıkarak gezdirilecek tarihi ve görülmeye değer gezilecek yerler sırayla belirtilmiştir;
Sarıalan yaylası, seben gölü, yedi göller milli park, mudurnu sülüklü göl, bolu fındığı tabiatı koruma alanı, akdoğan (ebe çamı) tabiat koruma alanı, kökez tabiat koruma alanı, abant gölü, Akşemseddin türbesi, akkaya travertenleri, karacasu kaplıcaları, babas kaplıcası, sarot kaplıcası, pavlu kaplıcası, aladağ yaylaları ve göleti, kızık yaylası, at yaylası, gerede yaylaları, bolu müzesi, Mudurnu evleri, göynük evleri ve gerede keçi kalesi.

  • Profesyonel Eğitimli Şoförler
  • 7/24 Tam Hizmet Taşımacılığı
  • Küresel Ulaşım Ortakları ağı
  • Konforlu Ve Donanımlı Özel Araçlar
  • Sürekli Yenilik ve İyileştirme
  • Birinci Sınıf Müşteri Hizmetleri
hello.