• sakaryaviparac@gmail.com
  • 0535 585 37 37

Bursa Uludağ Kayak Merkezi Transfer

Sakarya Vip Araç > Bursa Uludağ Kayak Merkezi Transfer

KOLAY REZERVASYON

Online rezervasyon sistemi kullanarak planınızı oluşturabilirsiniz.

HİZMET POLİTİKAMIZ

Siz değerli müşterilerimize konfor elde edilmesi amacıyla ergonomik tasarımları tercih etmekteyiz.

HIZLI İLETİŞİM

Rezervasyonla ilgili sorularınız için
0546 493 54 54
0542 534 00 54

Bursa Uludağ Kayak Merkezi Transfer

1933 yılından bu yana büyümeye ve gelişmeye devam eden Uludağ kayak merkezi 1963 yılında hizmete sunulan Türkiye’nin ilk teleferiği olan Bursa teleferik kurulmuştur, Bursa merkeze yakın olmasından dolayı dağ, kış sporlarının ve turizmin merkezi olmuştur. Uludağ kayak merkezi Türkiye’nin en büyük kayak merkezi olarak geçmektedir. Olympos mysios veya keşiş dağı olarak ta bilinen iç püskürtücü dağ 1925 yılında Bursa’da bulunan Vilayeti Coğrafya Cemiyeti’nin girişimleri üzerine “ULUDAĞ” adını almıştır.
Uludağ kayak merkezi kış sezonunda 7/24 transfer hizmetlerimiz sizinle.

Araçlarımız kış şartlarına uygun kış lastikli, kar paletli ve ek olarak kullanılması durumunda kalınan zincirler ile özel Uludağ kayak merkezi transferlerine uygun olarak hazırlanmıştır. Bursa Yenişehir Havalimanından, Bursa Otobüs Terminalinden, Mudanya feribot iskelesinden, İstanbul Havalimanından, Sabiha Gökçen Havalimanından uzman ekibimiz ile sizleri karşılayıp Bursa Uludağ kayak merkezine transferinizi gerçekleştiriyoruz. Zorlayıcı araç yolculuğuna uygun yeni teknoloji araç filomuzla hep yanınızdayız.

Araç bazında fiyatlandırılan transfer hizmeti sayesinde ihtiyacınıza uygun aracı seçip yolculuğunuzu en uygun şekilde planlayabilirsiniz. İstanbul’dan Bursa Uludağ’ın arası ortalama 165 km dir. Yolculuk feribot ile yapılmak istenilirse yolculuk ortalama 160 dk dır. Yeni yapılan Osman Gazi köprüsü ile bu mesafe 90 dk ya düşmektedir. Anadolu’nun en yüksek zirvesine sahip olan Uludağ’ın otellere ortalama uzaklık mesafesi 35 km dir. Firmamız uzun süredir Uludağ kayak merkezine sorunsuz şekilde vip transfer hizmeti sağlayan bir şirkettir. Randevu oluşturduktan sonra seçtiğiniz tarih ve saatte araçlarımız ve ekiplerimiz belirlenen yerde sizleri bekliyor olacaktır. Yapılan planlamaya göre sizi otelinize veya kayak malzemelerinin satıldığı yerlere uğrayıp uzman personelimiz ile birlikte kayak merkezine ulaştırıyoruz.

Uludağ Kayak Merkezi Vip Transfer Avantajları nelerdir?

Randevu oluştuktan sonra buluşma noktası için belirtilen yere uzman personelimiz yarım saat öncesinden gelmektedir. Planlama yaparken yoğun trafiğin çizelgesi üzerinde sizi en kısa yollardan Osman Gazi Köprüsüne getirip Köprü sayesinde aradaki mesafeyi 90 dakika daha indirerek sizi varış noktasına en kısa yoldan ulaştırmış oluyoruz. Uludağ’a kadar yüksek konfor ile son teknoloji vip araçlarımız ile hizmet vermekteyiz.

  • Profesyonel Eğitimli Şoförler
  • 7/24 Tam Hizmet Taşımacılığı
  • Küresel Ulaşım Ortakları ağı
  • Konforlu Ve Donanımlı Özel Araçlar
  • Sürekli Yenilik ve İyileştirme
  • Birinci Sınıf Müşteri Hizmetleri
hello.