• sakaryaviparac@gmail.com
  • 0535 585 37 37

Fabrika Vip Transferler

Sakarya Vip Araç > Fabrika Vip Transferler

KOLAY REZERVASYON

Online rezervasyon sistemi kullanarak planınızı oluşturabilirsiniz.

HİZMET POLİTİKAMIZ

Siz değerli müşterilerimize konfor elde edilmesi amacıyla ergonomik tasarımları tercih etmekteyiz.

HIZLI İLETİŞİM

Rezervasyonla ilgili sorularınız için
0546 493 54 54
0542 534 00 54

Fabrika Vip Transferler

Fabrika vip transfer için tercih edeceğiniz 9+1 ve 18+1 e varan yolcu kapasiteli araçlarımız ile verdiğimiz hizmetlerin tamamı sizlerin seçeneklerine göre değişmektedir. Dilerseniz Kurumsal ulaşımda faydalanabileceğiniz hizmetlerimiz ile dilerseniz şehir içi ulaşımlarınızı bizimle çözerek hem trafik derdinden kurtulmuş olur hem de özel aracınızın yıpranmasının önüne geçebilirsiniz. Fabrika Transferlerinin haricinde isterseniz evinizden işinize işinizden evinize günlük ihtiyaçlarınızda da sizlere sunduğumuz hizmetler ile sizleri buluşturmanın keyfini yaşamaktayız. Gün içinde Fabrikanızdan gideceğiniz şehir içi veya şehir dışı toplantılarınıza ulaşımınızı sağlarken direksiyon başında geçireceğiniz zamanı size bırakarak konfor içinde bir ulaşımı sizlere sunmaktadır. Toplantı öncesi fazla inceleyemediğiniz sunumunuzu gözden geçirmeniz için size fırsat sunan transfer hizmetimiz ile toplantınıza odaklanabilirsiniz. Bir görüşme için çıkacağınız yolculuğunuzda faydalanabileceğiniz transfer hizmetimiz ile güven ve konfor içinde bir yolculuk sizler için hazırladığımız hizmetlerin ana amacını sunmakta. Dilerseniz şehir dışında ki fabrikanızı ziyaret ettikten sonra merkez ofisinize yada evinize bizimle seyahat edebilirsiniz.

Fabrika Vip Transfer Avantajları nelerdir?

Vip hizmetlerimiz ile sadece trafik derdinden kurtulmak değil daha birçok avantajla faydalanacağınız sizlerin güvenliği ve konforuna verdiğimiz önem doğrultusunda Uzman kadromuz ile tüm araçlarımızın bakımları incelenerek hizmet standartlarımıza uyumlu olmaları incelenmektedir. Vip araçlarımızın temizlik ve Hijyen çalışmaları titizlikle yapılarak sağlığınız güvence altına alınırken araç içinde ki konforunuzu sağlayacak ekipmanların oluşturulması ile rahat içinde bir yolculuk yapmanız sağlanmaktadır. Tüm mesleki eğitimleri almış olan sürücülerimiz ile hizmet sektöründe araç kullanabilecek kapasitededirler. Sizler arka koltukta keyfinize bakarken ya da raporlarınızı incelerken sıkışık trafikte dahi haiz oldukları alternatif güzergah bilgileri ile sürücülerimiz sizleri tam zamanında varmanız gereken yere ulaştırmaktadırlar. Dileseniz sıkışık iş programınızda misafirlerinizin transferlerini sizlerin yerine yaparken güler yüzlü hizmet anlayışımız ile sunduğumuz hizmet ile hayatı sizler için kolaylaştırmaktayız. Ülkemizin her yerinde verdiğimiz transfer vip hizmetlere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Sakarya Vip Transfer hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz…

Web sitemiz üzerinden rezervasyon sayfasına girerek online olarak transfer hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Bu sadece birkaç dakikanızı alacak bir işlem olup, bu işlem sonrasında sizlere kısa bir süre içerisinde tarafımızca geri dönüş yapılacaktır.

  • Profesyonel Eğitimli Şoförler
  • 7/24 Tam Hizmet Taşımacılığı
  • Küresel Ulaşım Ortakları ağı
  • Konforlu Ve Donanımlı Özel Araçlar
  • Sürekli Yenilik ve İyileştirme
  • Birinci Sınıf Müşteri Hizmetleri
hello.