• sakaryaviparac@gmail.com
  • 0535 585 37 37

Gezi ve Tur Transfer Araç Tahsisi

Sakarya Vip Araç > Gezi ve Tur Transfer Araç Tahsisi

KOLAY REZERVASYON

Online rezervasyon sistemi kullanarak planınızı oluşturabilirsiniz.

HİZMET POLİTİKAMIZ

Siz değerli müşterilerimize konfor elde edilmesi amacıyla ergonomik tasarımları tercih etmekteyiz.

HIZLI İLETİŞİM

Rezervasyonla ilgili sorularınız için
0546 493 54 54
0542 534 00 54

Gezi ve Tur Transfer Araç Tahsisi

Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz ile müşterilerimizin tüm beklentilerini karşılamak ve iyi bir seyahat deneyim etmelerini amaçlıyoruz. Her gün edindiğimiz tecrübelerimiz ile kendimizi geliştirerek teknolojik alt yapısı, tecrübeli kadrosu, konforlu ve güvenli araç filosu, standartların üstü araç içi ekstraları ile en iyi hizmet vermektedir. Müşterilerimizin düşünceleri bizim için çok önemlidir. Bunun için bize aklınıza takılan her türlü konuda danışabilirsiniz.

Gezi ve tur transfer araç tahsisi hizmetimiz için araçlarımız özel olarak tasarlanmıştır. Türkiye’nin muhteşem güzelliklerini, tarihi dokusunu günü birlik olarak maliyet ve memnuniyeti en ekonomik şekilde gerçekleştireceğiniz bu transferde Sakarya VİP Araç transfer her zaman yanınızda.

Gezi ve Tur Transfer Araç Tahsisi avantajları nelerdir?

Gezi turları yapmak bambaşka güzellikleri keşfetmektir. Bu yolculuk insana farklı bir keyif ve anlamlı deneyimler katar. Ebetteki bu turlar sırasında konforlu ve rahat bir yolculuk geçirmek sizlerin hakkıdır. Bu nedenle seçimler önem taşıyacaktır. Firmamız bu seçimlerinizi en özel hale getirmenizi sağlayacak şekilde hizmet sunuyor. Siz gitmek istediğiniz yerleri belirleyin, biz en uygun fiyatlarla size özel Vip turlar düzenleyelim! Sakarya VIP Araç transfer olarak, eğitimli ve sertifikalı şoför ve rehber kadromuzla tur hizmetleri konusunda da oldukça uzman bir hizmet ağına sahibiz. Yapmış olduğumuz programlar sırasında Vip standartlarda ulaşım sağlarken, araçlarımızda her türlü konfor ve ihtiyaçları sizler için sağlıyoruz.

Bu seçimde lüks ve yenilikçi güncelliği tercih ediyorsanız firmamız portföyünde bulunan araçlardan yararlanabilirsiniz. VIP araçların keyfine vararak gezi ve tur yapmak, arkadaş ve dostlarınızla keyifli zamanlar geçirmek için bizleri tercih edebilirsiniz. Günlük turlar kapsamında sizlere verdiğimiz hizmetlerimiz sözleşmemiz içerisinde yer almaktadır. Gerçekleştireceğiniz Doğa, Kültür ve Tarihi tur gezilerinize VIP araçlar ile seyahat edebilirsiniz.

  • Profesyonel Eğitimli Şoförler
  • 7/24 Tam Hizmet Taşımacılığı
  • Küresel Ulaşım Ortakları ağı
  • Konforlu Ve Donanımlı Özel Araçlar
  • Sürekli Yenilik ve İyileştirme
  • Birinci Sınıf Müşteri Hizmetleri
hello.