• sakaryaviparac@gmail.com
  • 0535 585 37 37

Günlük – Haftalık - Aylık Vip Araç tahsisi

Sakarya Vip Araç > Günlük – Haftalık – Aylık Vip Araç tahsisi

KOLAY REZERVASYON

Online rezervasyon sistemi kullanarak planınızı oluşturabilirsiniz.

HİZMET POLİTİKAMIZ

Siz değerli müşterilerimize konfor elde edilmesi amacıyla ergonomik tasarımları tercih etmekteyiz.

HIZLI İLETİŞİM

Rezervasyonla ilgili sorularınız için
0546 493 54 54
0542 534 00 54

Günlük – Haftalık – Aylık Vip Araç tahsisi

Araç kiralamak Sakarya Vip Araç ile çok kolay!
Günlük, haftalık, Aylık Sakarya Vip Araç kiralama olarak firmamızın özellikle lüks araç çeşitleri ile birlikte sunduğumuz şoförlü ve şoförsüz lüks araç kiralama hizmetinin en başında gelmektedir. Lüks son model marka dizel otomatik araçlarımızı ister kurumsal ister şahıs olarak şoförlü veya şoförsüz olarak günlük , haftalık, aylık olarak da kiralama yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler Sakarya Vip Araç kiralama web sayfamızdan dilediğiniz modeldeki aracı beğenip kiralama şartlarını ve fiyatını öğrenebilirsiniz.

Sakarya Vip Araç Ayrıcalıkları

Sakarya Vip Araç Kiralama hakkında ne bilmeniz gerekiyorsa biz size bizzat yaşatıyoruz. Sakarya Vip Araç ’dan günlük- haftalık veya aylık araç kiraladığınız zaman araçlarımız sizi nerede ve ne zaman isterseniz alıyoruz ve istediğiniz yere konforlu ve güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Araçlarımızda televizyon, minibar, maybach tavan, yataklı deri koltuklar vb aksesuarlar bulunmaktadır. Sakarya Vip ile araç kiralamak size bir telefon kadar uzak. Hizmet verdiği bölgelerde en çok tercih edilen ve en verimli araç kiralama şirketi olan Sakarya Vip Araç siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermekten mutluluk duyar.
Sakarya Vip Araç müşterileri Araç kullanmak istemediği zaman, gideceği yolu bilmediğinde , şehir içi ve şehir dışı iş toplantılarına gideceği zaman veya özel günlerinde Sakarya Vip Araç’ı tercih ediyor.

VIP araçlarımız ile konforlu ve güvenli yolculuk gerçekleştirip hem yolculuktan vakit kazanacak hem de gideceğiniz konuma en hızlı şekilde gitmiş olacaksınız. Ayrıca Lisanslı ve deneyimli şoförlerimiz ile her türlü trafik ve hava koşullunda stresten uzak emniyetli yolculuk deneyimi yaşayacaksınız. Vip Araçlarımızın bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Tüm şoförlerimiz, size güvenli ve konforlu bir sürüş sağlamak için deneyimli ve sertifikalıdır. Son olarak ise, Şoförlü Araç Kiralama hizmetlerimiz için rakipsiz fiyatları garanti ediyoruz. Şoförlü Araç Kiralama hizmetini seçerken maliyetin önemli bir faktör olduğunu anlıyoruz, bu nedenle tüm fiyatlarımızın rekabetçi ve adil olmasını sağlıyoruz.
Siz kıymetli misafirlerimize şimdiden iyi yolculuklar dileriz.

  • Profesyonel Eğitimli Şoförler
  • 7/24 Tam Hizmet Taşımacılığı
  • Küresel Ulaşım Ortakları ağı
  • Konforlu Ve Donanımlı Özel Araçlar
  • Sürekli Yenilik ve İyileştirme
  • Birinci Sınıf Müşteri Hizmetleri
hello.