• sakaryaviparac@gmail.com
  • 0535 585 37 37

Kartepe Kayak Merkezi Vip Transfer

Sakarya Vip Araç > Kartepe Kayak Merkezi Vip Transfer

KOLAY REZERVASYON

Online rezervasyon sistemi kullanarak planınızı oluşturabilirsiniz.

HİZMET POLİTİKAMIZ

Siz değerli müşterilerimize konfor elde edilmesi amacıyla ergonomik tasarımları tercih etmekteyiz.

HIZLI İLETİŞİM

Rezervasyonla ilgili sorularınız için
0546 493 54 54
0542 534 00 54

Kartepe Kayak Merkezi Vip Transfer

Kocaeli ilinin kartepe ilçesinde bulunan, izmit körfezi ile sapanca gölü arasında yer almaktadır. 1602 rakımlı kartepe, ilçe sınırlarında bulunan kocaeli’nin en yüksek tepesidir. Maşukiye’den başlayan, 17 kilometre uzunluktaki patika orman yolunu takip edilerek yapılacak yolculuk kayak severleri düşler ülkesine taşıyacaktır. İstanbul’a olan yakınlığından dolayı karayolu ile ilgili yoğun bir talep söz konusudur. Ortalama 1 buçuk saatlik yolculuk sonucu kayak merkezine ulaşmış olursunuz. Kartepe zirvesi deniz seviyesinin 1610 metre yüksekliktedir.

Kartepe Kayak Merkezi Vip Transfer avantajları nelerdir?

Özellikle kış aylarında Vip Transfer’den yerli yabancı çok sayıda turist yararlanmaktadır. İstanbul’dan Kartepe’ye giderken zorlu kış şartlarına uygun aracınız yoksa tam donanımlı araçlarımız ile sorunsuz yolculuk yapabilirsiniz. Araçlarımız son derece teknolojiye sahip olup konforlu ve güvenilir yolculuk yapmanız için özel tasarlanmıştır. İşinde profesyonel uzman ekibimiz kötü hava durumu ve zorlu yollarda deneyimlidir. Genellikle trafikte kargaşa yaşanılan bölge olan kayak malzemelerinin satıldığı yerde araçlarınıza yer bulmak zor olabilir. Kartepe de eğlenmek amacıyla alınan carving’i aracınınız bagaj kısmına sığdırmakta zorluk çekebilirsiniz. Genellikle boyları 180 cm den enleri 80 cm den başlamaktadır. Bunun için Sakarya Vip Araç her zaman yanınızdadır. Geniş bagaj bölümü ile ekstra yer için uğraşmadan hem valizleriniz hem kayak malzemelerinizi kolayca koyabilirsiniz. Sizi bulunduğunuz konumdan alıp direkt kayak merkezine bırakıyoruz bu sayede valiz ve eşyaları taşımayarak vakit kazabilirsiniz.

İstanbul için hem Avrupa hem de Anadolu yakası için Özel Vip Transfer hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Planladığınız yolcukta sizlerin belirlediği noktadan uzman personelimiz özel vip araç ile belirttiğiniz saatten önce orada olacaktır. Hiçbir olumsuz hava koşulundan etkilenmeden direkt evinizden vip araçlarımıza bineceksiniz hava durumuna bağlı olarak klima açıp kendiniz ayarlayabileceksiniz sizlere ev konforu sunan kaliteli bir yolculuk sonunda sadece kayak ve spor eğlencelerine odaklanabileceksiniz. Kartepe’ye istediğiniz her yerden yapacağınız yolculuklar için son model temiz vip araçlar, deneyimli uzman şoförler ve yüksek konforda bir yolculuk için hemen iletişim adresimizden, mail üzerinden veya iletişim sayfamızdaki formdan ulaşabilirsiniz.

  • Profesyonel Eğitimli Şoförler
  • 7/24 Tam Hizmet Taşımacılığı
  • Küresel Ulaşım Ortakları ağı
  • Konforlu Ve Donanımlı Özel Araçlar
  • Sürekli Yenilik ve İyileştirme
  • Birinci Sınıf Müşteri Hizmetleri
hello.