• sakaryaviparac@gmail.com
  • 0535 585 37 37

Otel Transferler

Sakarya Vip Araç > Otel Transferler

KOLAY REZERVASYON

Online rezervasyon sistemi kullanarak planınızı oluşturabilirsiniz.

HİZMET POLİTİKAMIZ

Siz değerli müşterilerimize konfor elde edilmesi amacıyla ergonomik tasarımları tercih etmekteyiz.

HIZLI İLETİŞİM

Rezervasyonla ilgili sorularınız için
0546 493 54 54
0542 534 00 54

Otel Transferler

Arabası olmayanlar için en iyi sonuçlarımızdan biri olan özel transfer hizmetimizdir. Tatile gitmek, iş için seyahate çıkmak ya da misafirlerinizi ağırlamak gibi özel transfer çalışmalarımız bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin konforu için konforlu koşullar yaratmaya özen göstermekteyiz. Birinci kalitede bir hizmetten yararlanmak istiyorsanız o zaman kurumsal transfer çalışmalarıyla adını duyuran firmamıza yönelebilirsiniz. Otel transferi son dönemde müşterilerimizin en çok rağbet ettiği konulardan biri haline gelmiştir. Otele konforlu araçlarla sıkıntısız bir şekilde gitmeniz için Sakarya Vip Araç sizlere çözümler sunuyor.

Havalimanına inmiş olan misafirlerinizi belirtmiş olduğunuz saatte ve tam zamanında, bekletmeden güler yüzlü ekip arkadaşlarımız ile karşılayalım. Ardından araçlarımız ile belirtmiş olduğunuz otelin tam kapısına kadar güvenli, sağlıklı ve dikkatli şoförlerimiz ile hızlı şekilde getirelim. Bu hizmet için seçmiş olduğunuz araç tipleri ile isteğinize bağlı ulaşım şeklini seçebilirsiniz. Ayrıca belirtmek isteriz ki sadece havalimanından otele değil, aynı şekilde otelden havalimanına uğurlamak istediğiniz tanıdıklarınızı veya kendiniz için de hizmet sağlamaktayız. Sizlerin belirtmiş olduğu saatte ve mekânda bulunup havalimanına gidecek misafirinizi ya da sizi en iyi yolları seçerek ulaşım sağlamaktayız.

Otelden havalimanına kadar planlamış olduğunuz hemen her yere ulaşım imkanı sağlamaktayız. Gecenin geç saatlerinde bile olsa firmamız, otel ya da havaalanından sizleri karşılamaktadır. Asla gecikme ve benzeri sorunlarla karşılaşmanızı sağlamaz. Memnun kalmanız için ne gerekiyorsa, geniş tecrübeli kadromuzla sağlamaktayız. Otel transferi için online rezervasyon sistemimiz üzerinden rezervasyonların yapılmasını sağlayabilirsiniz. Araç rezerve edebilmeniz için gerekli sistem sağlanmıştır. İstediğiniz saat aralığında sistemimize gelerek araçları ayırtmanız mümkündür. Araçlar, firmamız kadrosunda yer alan özel şoförlerimiz tarafından kullanılmaktadır. Otel transferi için telefon numaralarımızı arayarak müşteri yetkilisiyle görüşebilirsiniz. Otel transferi içinde istediğiniz araçları seçebilir ve kolayca otelinize ulaşım olmasını sağlayabilirsiniz.

  • Profesyonel Eğitimli Şoförler
  • 7/24 Tam Hizmet Taşımacılığı
  • Küresel Ulaşım Ortakları ağı
  • Konforlu Ve Donanımlı Özel Araçlar
  • Sürekli Yenilik ve İyileştirme
  • Birinci Sınıf Müşteri Hizmetleri
hello.