• sakaryaviparac@gmail.com
  • 0535 585 37 37

Profesyonel Şoförlü Araç Tahsisi

Sakarya Vip Araç > Profesyonel Şoförlü Araç Tahsisi

KOLAY REZERVASYON

Online rezervasyon sistemi kullanarak planınızı oluşturabilirsiniz.

HİZMET POLİTİKAMIZ

Siz değerli müşterilerimize konfor elde edilmesi amacıyla ergonomik tasarımları tercih etmekteyiz.

HIZLI İLETİŞİM

Rezervasyonla ilgili sorularınız için
0546 493 54 54
0542 534 00 54

Profesyonel Şoförlü Araç Tahsisi

Geniş filomuz ile sizlere tam profesyonel hizmet sunuyoruz. Havaalanı transferleri ister şehirci ister şehir dışı turlar, günlük şoförlü araçlar ve düğün gibi organizasyonlarda sizlere eşlik etmekten gurur duyuyoruz. En büyük hedefimiz güven ve güler yüzlü hizmetimiz ile gönüllere taht kurmak. Sizde kendinizi rahat ve güvende hissetmek için iletişim sayfamızdan başvuru yapabilirsiniz. Araç kullanmak istemediğiniz yollarda, sakin eğlenceli ve rahat bir yolculuk için Sakarya VIP her zaman hizmetinizde. Yılların verdiği tecrübe sonucu siz değerli müşterilerimizin profesyonel ekip arkadaşlarımızla birlikte gerçekleştireceği bu yolculukta bizleri bölgedeki en iyi VIP şirketi yapan 7 temel değerimiz sizlere güzel bir yolculuk yapmanızı sağlayacaktır.

Profesyonel Şoförlü Araç Tahsisi avantajları nelerdir?

Sizlere konforlu yolculuk sırasında 7 temel değerimizde başta gelen güvenlik kuralımız hiçbir aksaklık olmadan durum her ne olursa olsun öncelik olarak sizlere sunulmaktadır. Varacağınız yere geç kalınmadan belirttiğiniz saatten önce konumda olunacaktır, gerçekleşecek transfer sırasında belirttiğiniz yerde seçtiğiniz saat aralığından 15 dakika öncesinde profesyonel ekibimiz sizlere hizmet etmek amacıyla orda olacaktır. Her gün temizlenip bakımları yapılan araçlarımız ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için yenilikçi son derece teknolojiler ile sizlere konforlu ve güvenli yolculuk yaptırma arzusu sunuyoruz. En iyi hizmeti verebilmek için 7 gün 24 saat profesyonel ekibimizle birlikte çalışmalar gösteriyoruz.

Araçlarımızda sigorta ve kasko gibi koruma teminatlarımız mevcuttur. Vip araç kiralama hizmetinde araçlarımızdaki minibar, televizyon ve Playstation gibi özelliklerden faydalanabilirsiniz. Türkiye’yi kolay yoldan keşfedin. Kalabalık bir şehirde toplantılarınız, gezi ve alışveriş programlarınız sizi endişelendirmesin. Yoğun bir programınız var veya yoğun programdan çıktınız artık sonuçların keyfiniz çıkarmak istiyorsunuz, tam bu sırada kendinize bir iyilik yapıp şoförlü araç kiralama hizmetimiz için rezervasyon yapın. Şoförlü kiralık araç her sıkıştığımızda, adeta imdadımıza yetişen kurtarıcı gibidir ve son yıllarda en çok gelişip talep edilen hizmet alanının başında geliyor. Araç kullanmak çoğu kişi için keyifli bir aktivite, fakat önemli bir toplantıdan önce park yeri aramak istemezsiniz veya Büyük Şehirlerde şoförlü bir araç kiralayarak 10 gün sürecek işi 2 günde bitirmek için sizler için çok daha avantajlı olabilir.

  • Profesyonel Eğitimli Şoförler
  • 7/24 Tam Hizmet Taşımacılığı
  • Küresel Ulaşım Ortakları ağı
  • Konforlu Ve Donanımlı Özel Araçlar
  • Sürekli Yenilik ve İyileştirme
  • Birinci Sınıf Müşteri Hizmetleri
hello.