• sakaryaviparac@gmail.com
  • 0535 585 37 37

Sabiha Gökçen Havalimanı Vip Transfer

Sakarya Vip Araç > Sabiha Gökçen Havalimanı Vip Transfer

KOLAY REZERVASYON

Online rezervasyon sistemi kullanarak planınızı oluşturabilirsiniz.

HİZMET POLİTİKAMIZ

Siz değerli müşterilerimize konfor elde edilmesi amacıyla ergonomik tasarımları tercih etmekteyiz.

HIZLI İLETİŞİM

Rezervasyonla ilgili sorularınız için
0546 493 54 54
0542 534 00 54

Sabiha Gökçen Havalimanı Vip Transfer Hizmeti

Transfer konusunda uzman, tecrübeli ve lisanslı çalışan ekibimizle seyahatinizi rahat ve güvenli yapılmasını sağlamaktayız. Son sistem teknolojimiz sayesinde merkezimizden aracın ne durumda olduğunu ve müşteri güvenliği en üst seviyede tutulmaktadır. Rezervasyon sırasında istediğiniz aracı seçebilir ve o araç ile istediğiniz bölgelere transfer gerçekleştirebilirsiniz. Havalimanı yolculukları arkadaş ziyaretleri veya grup gezilerinizin sorunsuz ve rahat geçmesi için her vip kapasitede araç bulundurmaktayız. Araç talebiniz durumunda isteğiniz üzere sizleri şehir içinde gezi yerlerine ulaştırıyoruz. Sizlerde gezmeyi düşündüğünüz yerleri bize bildirerek hizmetimizden faydalanıp keyif sürebilirsiniz.

İstanbul Sabiha Gökçen havaalanında da transfer hizmeti verdiğimiz müşterilerimizin sorun yaşamaması adına 7/24 kaliteli hizmeti sunmaktayız. Sabiha Gökçen havalimanı 2001 yılından itibaren İstanbul’un Pendik ilçesinde bulunan İstanbul’un 2. Havalimanıdır. Transfer esnasında Uçaktan indikten sonra iç ve dış hatlardan gelen yolcularımız pasaport ve kimlik kontrol noktasından çıkış yaptıktan sonra bagajları varsa bagaj alımı yaptıktan sonra çıkış kapısına doğru ilerlemeleri gerekmekte, daha sonra çıkış kapısından çıkış yaptıktan sonra profesyonel ekibimizden transfer yapacak personelimiz Sakarya Vip yazılı chart (tablo) ile sizi karşılayacaktır. Personelimiz eşliğinde havalimanı çıkış kapısında hazır bekleyen vip transfer aracımıza ulaşmış olacaksınız.

İstanbul Sahiba Gökçen Havalimanı Vip Transfer Avantajları Nelerdir?

Vip transfer hizmeti sayesinde hem çok lüks hemde çok rahat bir şekilde istanbul’da istediğiniz noktaya sizleri ulaştırıyoruz. Vip araç transferi seyahatiniz uzman ekip arkadaşımız sayesinde daha hızlı ve kolay geçecektir. Araç içleri klimalı olup yazın serin hava olarak kışında sıcak bir ortam ile sizleri yormadan seyahat imkanı sunuyoruz. Üst düzey konfora sahip özel tasarım koltuklarımız ve sorunsuz kusursuz yolculuk için lastik bakımları zamanından önce yapılmış bütün yasal işlemleri tamamlanmış vip araçları hizmetinize sunmaktayız. Vip transfer araçlarımızı kullanan uzman arkadaşlarımız gezmek istediğiniz bölgelerin tüm mahalle ve semtlerde her noktayı biliyor ve sizleri gideğiniz adrese en kısa yoldan ve daha hızlı şekilde ulaştırıyor sizlerin yapılan transfer ve gezi yolculuğunda güzel vakit geçirmenizi sağlıyoruz.

  • Profesyonel Eğitimli Şoförler
  • 7/24 Tam Hizmet Taşımacılığı
  • Küresel Ulaşım Ortakları ağı
  • Konforlu Ve Donanımlı Özel Araçlar
  • Sürekli Yenilik ve İyileştirme
  • Birinci Sınıf Müşteri Hizmetleri
hello.