info@sakaryaviparac.com.tr
+90 535 585 37 37

İstanbul Yeni Havalimanı Transfer

Sakarya VİP Araç > Hizmetlerimiz > İstanbul Yeni Havalimanı Transfer
iyh

İstanbul yeni havalimanı transfer hizmetimiz ile  Sakarya VİP Araç transfer  firması olarak sizlere istediğiniz yere kadar eşlik ediyoruz. Yıllardır faaliyet gösterdiğimiz bu sektörde müşterilerimizin güvenliği ve konforu bizim için son derece önemlidir. Havalimanından konaklama yerinize kadar şoförlü transfer hizmetini güvenli bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız müşteri temsilcilerimiz ile iletişim halinde olun. Hızlı onay ve kolay ödeme seçeneklerimiz ile son model araçlarımızın konforunu yaşayın. İstanbul yeni havalimanı transfer seçeneğimiz ile kalacağınız yere kadar tek veya çift yönlü olarak transfer hizmetimizden faydalanın. Konforlu ve klimalı araçlarımızla daha önce yaşadığınız stresli transfer deneyimlerinizi unutun. Havalimanında uzman personelimiz size istediğiniz yere transfer etmek üzere ana varış salonunda bir pankart ile karşılayacaktır.

 

Hizmetlerimize Dahil Olanlar:

 

Sakarya VİP Araç transfer  firması olarak İstanbul yeni havalimanı transfer hizmetimizden yararlanmak için randevu almanız gerekmektedir. Sizlere sunduğumuz hizmetler arasında

  • Araçlarımıza tekerlekli sandalye erişimi mevcuttur. Yolcularımızın kolay bir şekilde araçlarımıza binip inmesi için her türlü detayı düşündük.
  • İstanbul yeni havalimanı transferhizmeti esnasında gideceğiniz noktanın uzunluğu ve trafik koşullarına bağlı olarak sürede değişkenlik yaşanacaktır. Ortalama tahmini süre uzman ekibimiz tarafından sizlere verilir.
  • Yolcularımızın valiz ve el çantası sınırlaması olmaksızın her türlü eşyasını istediği noktaya kadar bırakıyoruz.
  • Müşteri departmanlarımıza danışarak beraberinde getirmek istediğiniz eşyalarınızın büyüklüğüne göre araç seçeneklerimiz mevcuttur.

Kaliteli Hizmet Uygun Fiyata:

 

Sakarya VİP Araç transfer  firması olarak havalimanından sizleri karşılıyor ve gideceğiniz noktaya kadar güvenli ve konforlu bir şekilde sizlere eşlik ediyoruz. Yıllardır sektörde faaliyet gösterdiğimiz için tecrübelerimizden faydalanmak amacıyla lütfen müşteri temsilciliği departmanımızdan randevu almayı unutmayın.

İstanbul yeni havalimanı kentin kuzeybatısında Avrupa Yakası’nın Arnavutköy ilçesinde yer almaktadır. Resmi açılışı 29 Ekim 2018’de gerçekleşmiştir ancak 7 Nisan 2019’da faaliyetlerine hızlı bir şekilde başlamıştır. İstanbul yeni havalimanı transfer hizmetimiz ile boğazın büyüsünü keşfetmek için firmamızın sizlere sunduğu çeşitli turlardan da yararlanabilirsiniz. Yeni havalimanından istediğiniz noktaya kadar güvenli ve konforlu bir şekilde transfer hizmetlerimizin yanı sıra şehir turları ya da önemli tarihi mekanların gezilmesi hakkında istediğiniz bilgiyi müşteri hizmetleri departmanımızdan edinebilirsiniz.

Bizden Teklif Alın ya da bizi arayın +90 535 585 37 37