• sakaryaviparac@gmail.com
  • 0535 585 37 37

Vip misafir karşılama Transferleri

Sakarya Vip Araç > Vip misafir karşılama Transferleri

KOLAY REZERVASYON

Online rezervasyon sistemi kullanarak planınızı oluşturabilirsiniz.

HİZMET POLİTİKAMIZ

Siz değerli müşterilerimize konfor elde edilmesi amacıyla ergonomik tasarımları tercih etmekteyiz.

HIZLI İLETİŞİM

Rezervasyonla ilgili sorularınız için
0546 493 54 54
0542 534 00 54

Vip misafir karşılama Transferleri

Sakarya Vip transfer, uluslararası standartlara uygun bir şekilde vermiş olduğumuz hizmetlerden biridir. Firmamız tarafından güvenli bir şekilde sağlanan bu hizmet kendi içerisinde iki farklı kategoride incelenmekte misafirlerimize yaşatılması gereken konfor ve rahatlık bu hususlara göre belirlenmektedir. Buna göre firmamız tarafından siz değerli misafirlerimize verilen VIP hizmetler yolcu karşılama ve uğurlama hizmetleridir.

Yolcu karşılama ve uğurlama hizmetlerindeki amaç misafirlerimize unutulmaz bir ulaşım/seyahat geçirmenizi amaçlamaktayız. Bu hizmetlerde mevsim ya da gece/gündüz ayrımı yapılmamaktadır. Misafirlerin uçuş programlarına uygun karşılama programları yapılmaktadır. Yapmanız gereken tüm işlemlerde sizlere yardımcı olmak amacı ile uzman ekiplerimiz yanınızda olmaktadır. Valizlerin taşınmasından biletleme işlemlerine kadar sizlere yardımcı olmaktayız. Profesyonel VIP transfer yolcu karşılama ya da uğurlama hizmetlerimizden faydalanmak için web sitemiz üzerinden online olarak rezervasyon yapabilir veya iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Yolcu karşılama ya da yolcu uğurlama hizmetlerimizde uygun fiyatlar ile sizlere yardımcı olan firmamız %100 müşteri memnuniyeti ve güven esaslı çalışmalar yapmaktadır.

Yolcu Karşılama – Uğurlama Hizmetlerimiz

Yolcu Karşılama Hizmetlerimiz
Yolcularımızın gidecekleri yere daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmalarına yardımcı olmak adına verilen bu hizmetlerimizde keyifli ve konforlu bir seyahat yaşamanızı sağlamaktayız. VIP transfer yolcu karşılama hizmetimizde, Uçağınız iniş yaptıktan hemen sonra profesyonel ekibimiz siz değerli misafir/misafirlerimizi karşılar. Karşılama işleminin ardından havalimanında yapılması gereken tüm işlemlerde sizlere yardımcı olmakta, Valizler yada eşyalarınız alındıktan sonra havalimanından belirlemiş olduğunuz rotaya yönelir ve konforlu, hızlı bir şekilde varış noktanıza doğru hareket eder. Şehrin karmaşasından uzak bir şekilde, konforlu araçlar içerisinde varış noktasına ulaşmış olursunuz ve sorunsuz bir yolcu karşılama hizmeti tamamlanmış olur.

Yolcu Uğurlama Hizmetlerimiz
VIP transfer yolcu uğurlama hizmetlerimiz havalimanlarında zaman kaybetmek istemeyen değerli misafirlerimiz için verdiğimiz hizmetlerimizdendir. Bu hizmetler içerisinde uçağınıza tam zamanında binebilmenize yardımcı olmak vardır. Vakitten zaman kazanma ve havalimanındaki işlemlerinizi kısa sürede tamamlayabilmekteyiz.

Firmamız bünyesinde çalışan tüm ekip arkadaşlarımız, sağlık problemleri olmayan özel eğitim almış, ehliyet sahibi kişilerden oluşmaktadır. Tüm güler yüzü ile sizleri karşılayacak olan personellerimiz hizmet almak istediğiniz tüm alanların kısa yollarına hâkimdir. Böylelikle trafik gibi bir derdiniz olmaz. Ayrıca firmamız bünyesinde bulunan tüm arabalar konforlu ve üst model araçlar olup grup ya da bireysel tek kişilik olarak ayarlanabilmektedir.
Diğer Sakarya Vip Transfer hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz…
Web sitemiz üzerinden rezervasyon sayfasına girerek online olarak transfer hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Bu sadece birkaç dakikanızı alacak bir işlem olup, bu işlem sonrasında sizlere kısa bir süre içerisinde tarafımızca geri dönüş yapılacaktır.

  • Profesyonel Eğitimli Şoförler
  • 7/24 Tam Hizmet Taşımacılığı
  • Küresel Ulaşım Ortakları ağı
  • Konforlu Ve Donanımlı Özel Araçlar
  • Sürekli Yenilik ve İyileştirme
  • Birinci Sınıf Müşteri Hizmetleri
hello.